Sprzedaż wtryskiwaczy

Sytuacje, w których urządzenia Common Rail ulegają awarii po przebiegu około 150-200 tysięcy kilometrów nie są rzadkością i należy mieć świadomość tego, że jest to całkowicie normalne. Zdarza się wtedy, że konieczne jest zakupienie nowych części. Nasza firma – poza kompleksową diagnostyką – prowadzi również sprzedaż wtryskiwaczy.

W naszej ofercie można znaleźć wtryskiwacze diesel i Common Rail wyprodukowane przez uznanych i cenionych producentów, takich jak Bosch, Delphi, Denso czy Siemens. Nowe urządzenia do wybranych układów zasilania sprawiają, że silnik pojazdu pracuje równiej, zmniejsza się zużycie paliwa, a spalanie samochodu jest lepsze.

Poza urządzeniami do Common Rail i diesel oferujemy również poszczególne części do wtryskiwaczy. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi elektroniczne pompy wtryskowe, rotacyjne VE i VE/EDC oraz rzędowe. Części, które posiadamy w sprzedaży nadają się zarówno do samochodów osobowych, jak również ciężarówek i innych pojazdów.


Wtryskiwacze Common Rail

Lepsza praca silnika i spalanie oraz mniejsze zużycie paliwa – wtryskiwacze Common Rail posiadają wiele zalet, trzeba jednak pamiętać o tym, że również one ulegają awariom. Nasza firma przeprowadza diagnostykę i naprawę tych elementów zarówno w samochodach osobowych, jak i pojazdach ciężarowych.Wtryskiwacze diesel

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową naprawę i regenerację wtryskiwaczy do silników diesel. Ponadto, prowadzimy również sprzedaż tych elementów w sytuacji, gdy wymagają one wymiany. Oferujemy modele z pośrednim i bezpośrednim dawkowaniem paliwa, a także m.in. pompy rzędowe i rotacyjne VE i VE/EDC.

Common Rail Kotlewski Serwis Mateusz Kotlewski -
ul. Bagieniecka 17, 89-520 Gostycyn (woj.kujawsko-pomorskie)

Tel. 792 388 972 | Email: mateusz@cerka.pl
NIP: 5611563887 | REGON: 340612211


design : www.xir.pl