Naprawa, czyszczenie i regeneracja wtryskiwaczy Opel

O prawidłową pracę silników Opla dbają przede wszystkim wtryskiwacze. Często ulegają jednak awarii, wskutek czego mogą doprowadzić do takich sytuacji, jak ciężki rozruch silnika, świecące kontrolki czy większe spalanie. Jeśli więc na co dzień poruszasz jednym z tych modeli Opla: Corsa 1.3 CDTI, Meriva 1.7 CDTI lub Vivaro (1.9 DTI , 2.0 CDTI) i coś podpowiada Ci, że auto nie chodzi jak trzeba, skontaktuj się z nami.

Naszą specjalnością jest naprawa i regeneracja wtryskiwaczy DENSO. Zapewniamy, że to znacznie atrakcyjniejsze cenowo rozwiązanie, niż wymiana części. To spory koszt, na który nie każdy może sobie pozwolić. Właśnie dlatego, przy użyciu nowoczesnych narzędzi, wykorzystaniu doświadczenia i w konkurencyjnych cenach, zajmujemy się regeneracją oraz naprawą podzespołów DENSO – aby znacznie wydłużyć żywotność części, a zarazem zapobiec późniejszym awariom.

Regenerujemy i naprawiamy wtryski do Opla Vivaro, Meriva oraz Corsa, a także pozostałych samochodów osobowych i dostawczych większości marek.Common Rail Kotlewski Serwis Mateusz Kotlewski -
ul. Bagieniecka 17, 89-520 Gostycyn (woj.kujawsko-pomorskie)

Tel. 792 388 972 | Email: mateusz@cerka.pl
NIP: 5611563887 | REGON: 340612211


design : www.xir.pl