Naprawa, regeneracja i czyszczenie wtryskiwaczy Mazda

Sporym problemem samochodów z silnikiem diesla, w tym Mazdy 6, są psujące się wtryskiwacze Denso. Cena nowych podzespołów często zniechęca kierowców do dokonania naprawy, co może wiązać się z ryzykiem pojawienia się poważniejszych uszkodzeń. Na szczęście nie zawsze trzeba ponosić koszt wymiany części – z pomocą przychodzi fachowa regeneracja wtryskiwaczy w samochodach Mazda. Z naszą pomocą naprawisz wadliwe części i zarazem zaoszczędzisz!

Nasi fachowcy dokonują dokładnej diagnozy, dzięki której mogą sprawdzić, w jakim stanie znajdują się pompy. Następnie przeprowadzamy czyszczenie wtryskiwaczy, które zapobiega ich nadmiernej eksploatacji. W przypadku, gdy część nie nadaje się do dalszego użycia, konieczne okaże się albo uszczelnienie pompy wtryskowej, albo jej całkowita wymiana.

Dzięki regeneracji i czyszczeniu części Denso silnik Mazdy 6 będzie działał tak jak poprzednio, nie wykazując wcześniej występujących objawów (takich jak dymienie, ciężki rozruch czy nadmierny poziom oleju silnikowego).Common Rail Kotlewski Serwis Mateusz Kotlewski -
ul. Bagieniecka 17, 89-520 Gostycyn (woj.kujawsko-pomorskie)

Tel. 792 388 972 | Email: mateusz@cerka.pl
NIP: 5611563887 | REGON: 340612211


design : www.xir.pl